KVARKEN PORTSIN HALLITUS

Gunnar Dahlberg, puheenjohtaja 
Toimitsija, SEKO, service- och kommunikationsfacket 
gunnar.dahlberg@seko.se

Eva Nygren
eva.nygren@me.com

Ulrika Sundin Bonnedahl
Konsernilakimies, Umeå Kommunföretag AB
ulrika.sundin.bonnedahl@umea.se

Kim Berg
Kaupunginhallituksen puheenjohtaja, Vaasan kaupunki
kim.berg@vaasa.fi

Mattias Larsson
Ryhmänjohtaja, Uumajan keskustapuolue
mattias.larsson@umea.se

Juha Häkkinen
Toimitusjohtaja, Pohjanmaan kauppakamari
juha.hakkinen@ostro.chamber.fi

Tiina Haapala 
Toimitusjohtaja, Oy AHA Logistics Ltd
tiina.haapala@ahalogistics.com

Markku Järvelä 
Teknisen toimen johtaja, Vaasan kaupunki
markku.jarvela@vaasa.fi

Mats Nilsson
Henkilöstön edustaja, Uumaja

Jan-Peter Viklund
Henkilöstön edustaja, Vaasa

UUMAJAN TOIMISTO

Kvarken Ports Ltd
Umeå hamn
913 32 Holmsund
+46 (0)90163280

VAASAN TOIMISTO

Kvarken Ports Ltd
Laivanvarusta-jankatu 3
651 70 Vaasa
+358 (0)40 124 4502

Kvarken Ports Ltd - The Ports of Umeå and Vaasa

Follow us